RICOH G900SE - Główne cechy

  • lineup.jpg
LOGOs-300x160-G900SE-Logo.jpg

  • Odporny na wodę, kurz, wstrząsy i substancje chemiczne **
  • Wyposażony w Bluetooth® i bezprzewodową sieć LAN
  • Obsługa kart zbliżeniowych NFC (Near-Field Communication)

Opisprzeczytaj więcej

Odporny na wodę,

kurz, upadek

i substancje chemiczne*

Wyposażony

w moduł Bluetooth®
i bezprzwodowej sieci LAN

Obsługa

technologii

kart NFC

* Wodoodporny do 20 m; Odporny na upadek z wysokości 2,1 m na sklejkę o grubości 5 cm (mierzone zgodnie z wewnętrznym standardem RICOH Pentagon MIL 810F Metoda 516.5 – test upadku z uderzeniem); Odporny na obciążenia do 100 kg (mierzone zgodnie z testami wewnętrznymi); Odporny na etanol, podchloryn sodu i ciekły dwutlenek chloru.

RICOH G900SE:
Aparat cyrowy do użytku biznesowego posiadający szereg ustawień zarządzania i ochrony danych, obsługujący technologię bezprzewodowego połączenia z siecią.

RICOH G900SE to aparat cyfrowy do zastosowań biznesowych zaprojektowany pod kątem wysokiej odporności na wodę, kurz, wstrząsy i substancje chemiczne. Jest przeznaczony do pracy w wymagających warunkach pracy w branżach takich jak budownictwo, pomoc w przypadku katastrof i opieka zdrowotna. Obsługuje połączenia Bluetooth® i bezprzewodowe sieci LAN oraz jest zgodny z kartami NFC (Near Field Communication) (karty FeliCa-, Mifare i ISO1443, bezdotykowe karty IC typu A / B).

 

Aparat RICOH G900SE to następca modelu RICOH G800SE i jednocześnie model siostrzany G900, o rozszerzonej funkcjonalności.

W porównaniu do poprzednika posiada szereg nowych funkcji zarządzania danymi, w tym: korzystanie z zaszyfrowanego komputerowo certyfikatu cyfrowego zgodnego z systemem Wi-Fi przedsiębiorstwa, eksport oryginalnych plików do formatu XML, ulepszone funkcje zarządzania aparatami
z poziomu sieci typu intranet, w celu aktualizacji oprogramowania lub zmiany ustawień urządzenia. 

 

RICOH G900SE to cyfrowe narzędzie do zarządzania obrazami w branżach stawiających na wysoki poziom bezpieczeństwa danych, zajmujących się zaopatrzeniem w energię elektryczną, gaz i wodę, utrzymaniem dróg. Idealnie sprawdzi się w instytucjach publicznych takich jak samorządy, policja, straż pożarna czy służba zdrowia. 

Moduł Bluetooth® i bezprzewodowej sieci LAN

RICOH G900SE posiada moduł technologii Bluetooth® w wersji 3.0 / 4.2 BLE i bezprzewodowej sieci LAN IEEE 802.11 a / b / g / n / ac 2,4 / 5 GHz,  których można używać do szybkich połączeń bezprzewodowych nie tylko z komputerami, ale także ze smarfonem i innymi urządzeniami peryferyjnymi. Aparat obsługuje także WPS (Wi-Fi Protected Setup ™) w celu łatwej konfiguracji bezprzewodowej i może odbierać dane lokalizacji z zewnętrznych urządzeń GPS kompatybilnych z Bluetooth® w wersji 3.0 / 4.2.

Eksport danych do XML

Przy użyciu dołączonego do aparatu oprogramowania EX2 możliwy jest eksport danych w formacie XML, w celu łatwego udostępniania plików.

Obsługa korporacyjnej sieci Wi-Fi

RICOH G900SE obsługuje uwierzytelnianie Wi-Fi IEEE 802.1x, wysoce bezpieczną metodę wykorzystującą dane uwierzytelniające dostarczone przez serwer RADIUS.

Opcja blokady hasłem

Zabezpiecz hasłem dostęp do wybranej lub wszystkich funkcji aparatu, w tym elementów sterujących aparatu, dostępu do menu, przeglądania pamięci wewnętrznej i połączenia USB. Ustaw osobne hasła administratora i użytkownika, aby uzyskać większą kontrolę nad bezpieczeństwem. Dostęp można uzyskać, skanując kod kreskowy hasła lub wprowadzając hasło za pomocą klawiatury ekranowej aparatu.

Zarządzanie aparatami
w sieci wewnętrznej

Aparatami można zarządzać w domu lub w sieciach wewnętrznych. Aktualizuj oprogramowanie układowe jednocześnie na wielu aparatach
i popraw integrację systemu. Te same zadania można również wykonać przy użyciu kart pamięci SD.

Obsługa kart zbliżeniowych NFC (Near-Field Communication)

Aparat obsługuje karty zbliżeniowe NFC MIFARE, FeliCa i ISO1443 TypeA / B, umożliwiając użytkownikom odblokowanie aparatu po prostu przez dotknięcie go kartą. Dane karty można powiązać z notatkami aparatu, dzięki czemu aparat może na przykład pobrać nazwę użytkownika z wcześniej przygotowanej listy i zapisać ją po połączeniu za pomocą firmowej karty identyfikacyjnej.

 

Specyfikacja przeczytaj więcej

Typ - Rodzaj aparatu

Cyfrowy aparat kompaktowy odporny na wodę, kurz, piasek i nacisk, do robienia zdjęć i nagrywania filmów. 

Matryca - Typ

CMOS

Matryca - Efektywne piksele

Ok. 20 MP

Body - Wysokość

65.5mm

Body - Głębokość

118.2mm

Body - Szerkość

33.1mm

Body - Waga

219g (bez baterii i karty pamięci)

247g (gotowy do pracy)

Akcesoria przeczytaj więcej

do góry