PENTAX 645 Z - Główne cechy

  • 645Z_copie.jpg
  • 645Z_front1_copie.jpg
  • 645Z_front2_copie.jpg
  • 645Z(wo_Food).jpg
  • 645Z_L_side2_copie.jpg
PENTAX_645Z_logo_300_160.jpg

Wyrafinowany format. Wyjątkowa świetlistość

  • Matryca CMOS 51 MP z czułością ISO 204 800
  • Zapis filmów w formacie full HD
  • 3,2- calowy uchylny wyświetlacz LCD
  • tryb LiveView dostępny dla zdjęć i filmów
  • Nowy system autofokusa SAFOX XI

Linki

“Z” jedna z form perfekcji

Technologicznie przełomowy aparat który jest w stanie pogodzić wybitną jakość obrazu i wygodę użytkowania. Około 51.4 efektywnych megapikseli, matryca CMOS o wymiarach 43.8 x 32.8mm

Uchwyć wszystko na co patrzysz i co zapada ci w serce. Średnioformatowa matryca CMOS ucieleśnia ideały fotografa. Jest ona około 1,7 razy większa niż jej odpowiednik małoobrazkowy (35 mm) i mieści około 51,4 miliony efektywnych pikseli. Razem z doskonałymi osiągami optycznymi obiektywów do PETNAXA 645 pozwala osiągnąć wyjątkowo wysoką rozdzielczość i równą gradację tonalną z prawdziwym efektem trójwymiarowości. Atmosfera twoich zdjęć oczaruje i poruszy każdego
więcej

 

Szybka reakcja i pojemna pamięć buforowa

Wyjątkowa jakość obrazu, 51.4 milionów pikseli i szybka reakcja aparatu pozwala ci zarejestrować każdy istotny moment. PETNAX 645Z uchwyci nawet takie sceny z którymi nie radziły sobie cyfrowe aparaty średniego formatu. Jego funkcja Auto Fokus, przetwarzanie obrazu, wyświetlanie natychmiastowe Instant Review i zapis na karcie pamięci zostały usprawnione co przekłada się na znacznie szybsze działanie. Zwiększyła się również liczba zdjęć które można zrobić w trybie ciągłym aby sesje portretowe i fotografowanie obiektów w ruchu były jeszcze bardziej komfortowe.
więcej

Podgląd na żywo  (Live View) i uchylny wyświetlacz LCD

Funkcja podglądu na żywo (Live View) to nowość wprowadzona w aparacie PENTAX 645Z, pozwalająca na mniejszą zależność od wizjera. Używając tej funkcji można przygotować starannie kadr co jest szczególnie ważne przy fotografowaniu krajobrazów lub pracy w studio – zaaranżowane sceny czekają tylko na wyzwolenie migawki w wybranym przez ciebie momencie. Wyświetlacz PENTAXA 645Z jest także wyposażony z mechanizm przechyłowy; dzięki niemu wygodnie uchwycisz i wykadrujesz zdjęcie nawet gdy aparat jest trzymany przy biodrze lub ustawiony pod różnymi kątami.
read more

Obiektywy PENTAX 645 - udane połączenie technologii optycznych.

Obiektyw PENTAX 645 jest chwalony i polecany przez fotografów dzięki zdjęciom wysokiej jakości które można nim zrobić w terenie. Ten instrument cechuje świetna rozdzielczość, wysoki kontrast, naturalne odwzorowanie kolorów i dobra korekcja wad optycznych. Razem z aparatem PENTAX 645Z zapewnia on wyjątkowe rezultaty i pozwala na rejestrację pięknych, poruszających obrazów.
dowiedz się więcej o obiektywach

Specyfikacja przeczytaj więcej

Typ - Rodzaj aparatu

Średnioformatowa lustrzanka cyfrowa z TTL autofokusem, i automatyczną ekspozycją

Obiektyw - Mocowanie

Bagnet PENTAX 645AF2 z łącznikiem AF, styki komunikacji z aparatem, i styki zasilania

Matryca - Typ

CMOS z filtrem kolorów podstawowych

Matryca - Efektywne piksele

ok. 51.4 megapikseli

Body - Wysokość 117mm
Body - Głębokość 156mm
Body - Szerkość 123mm
Body - Waga

Ok. 1550 g (z odpowiednią baterią i kartą pamięci SD)

Ok. 1470 g (sam korpus)

Akcesoria przeczytaj więcej

do góry